EKSKURZIJE
              Razstave gob 2024024
EKSKURZIJE

RAZSTAVE GOB V LETU 2024

V LETU 2024 bo Gobarsko društvo Bisernica postavilo vsaj tri razstave samoniklih gliv:

• Razstava gob na Mestni tržnici Celje

Razstava je odvisna od rasti gob v času planiranja naših akcij. Želimo vsaj dvakrat prikazati našim krajanom gobe, ki rastejo v določenem času. Glede na rast bodo vsi člani obveščeni pravočasno!

Že dogovorjena je naša največja razstava gob, na Celjski koči, kjer bo potrebo veliko dela, saj bo razstava najbrž dvodnevna.  O razstavi bomo še dorekli z ZPO, da bo vse potekalo kot je potrebo. Mogoče bo tudi vodenje po prenovljeni Gobarski učni poti in vabim že vse, ki imate veselje do gob in narave, da se tega vodenja udeležite.

Vse spremembe terminov in akcij bodo člani pravočasno obveščeni po sms-u ali na njihove e-naslove.

Seveda vas že vnaprej vabimo na vse te akcije, ki bodo veliko darilo za našo
60 letnico obstoja in seveda tudi čestitka za obstanek društva, kar ni bilo tako zelo lahko!

Vljudno vabljeni vsi člani in ljubitelji gob ter narave!

Ana Ivanovič

DOMOV