Častni člani Gobarskega društva "Bisernica"

Naši častni člani

Gobarsko društvo Bisernica ima trenutno pet (5) častnih članov: Amadeo Dolenc, Milan Kelhar, Marija Štumberger, Katarina Rak, Jozo Kelavić in Ana Ivanovič.

Pred časom jih je bilo več, vendar so nas nekateri žal že zapustili: Milka Debeljak, Karl Šmauc, Katica Mihelak, Julij Palir, Anton Poler, Marija Štumberger, Jože Štumberger in Franc Rak. Razen Antona Polerja, ki si je častno članstvo prislužil z dolgoletnim mentorstvom v društvu, so vsi še ali so bili, pionirji gobarske dejavnosti na Celjskem in zaslužni člani za obstoj in razvoj društva. Vso svoje znanje so prenašali na mlajše generacije, nas učili, usmerjali, nam svetovali in nam vedno radi priskočili na pomoč, kadarkoli smo jo potrebovali. Bili so vzgled vsem članom našega društva.

Zahvaljujemo se jim za vse, kar so storili za obstoj društva, za nas člane in za širše prebivalstvo na našem območju

NAŠA VEČNA MLADENKA MILKA

Naša mladenka in častna članica Milka

NOVI ČASTNI ČLANI